Sypaný čaj La Via Del Té v dárkové plechovce Romeo e Giulietta / Romeo a Julie, 100g

Romantická směs zeleného čaje s kousky papaye, jahod a lístků růže. Sladká a ovocná vůně. 

Balení 100 g, 9,5x11,5x 9,5 cm.

239 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Sypaný čaj  La Via Del Té v dárkové plechovce Romeo e Giulietta / Romeo a Julie, 100g

Složení: zelený čaj, papaya, jahoda, lístky růže, aroma.

Balení 100 g, 9,5x11,5x 9,5 cm.


Zapomeňte na staré příběhy o lásce a romantice a připravte se na nejnovější dobrodružství s čajem La Via Del Té Romeo a Julie. Tento exkluzivní čaj je zabalena v dárkové plechovce o hmotnosti 100 g a je inspirován slavnou tragickou láskou Romeo a Julie, která oslavuje romantiku a vášeň.

Složení této exkluzivní směsi zahrnuje prvotřídní zelený čaj, který poskytuje osvěžující a lehkou chuť s jemným nádechem trávy. Přidaná papája a jahoda dodávají směsi sladkost a svěžest, která osvěžuje vaše smysly a probouzí chuťové buňky. Lístky růže dodávají nápoji jemnost a romantiku, která evokuje obrazy kvetoucích zahrad a láskyplného objetí.

Aroma směsi je zárukou dalšího rozměru zážitku z pití čaje, zatímco jahodové tóny přinášejí do nápoje sladkost a jemnost. Každý doušek této směsi je jako cesta do starověké Verony, kde se odehrává slavný příběh Romeo a Julie, a každý doušek je příležitostí k objevování nových emocí a zážitků.

Dárková plechovka o rozměrech 9,5x11,5x9,5 cm nejenom chrání čaj před vnějšími vlivy, ale také je elegantním doplňkem pro vaši kuchyni nebo čajový stůl. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k romantickým příběhům a vášni.

La Via Del Té Romeo a Julie je nejenom čajem, ale také zážitkem, který vám přinese chuť starověkého příběhu plného lásky a vášně. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování nových emocí a prohloubení vaší lásky k čaji.

Detaily produktu
P40
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se