Čaj sypaný La Via del Té Taurus (Býk), 100g

Čaj černý s ovocem a květy, v plechovce,  dárkové baleni. 

TAURUS –BÝK. 100g.

223 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

TAURUS –BÝK 
Býk (21. dubna - 21. května) je znamení Země spolu s Pannou a Kozorohem, kterému vládne Venuše. Narození v Býku milují jídlo a pití intenzivní chuti, jsou smyslní, věrní, bezpeční, hrdí, tvrdohlaví a rozhodní. Pro ně jsme připravili sofistikovanou, plnou směs černého čaje z Cejlonu a Číny, obohacenou nádechem čaje Golden Yunnan. Sladké aroma zralých lesních jahod a broskví z této směsi činí perfektní čaj pro Býky.


Složení: Černý čaj z Cejlonu a Číny, aroma, kousky broskví, poupata růže, okvětní lístky měsíčku.


Pro stabilního Býka přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která dokonale vyhovuje jeho smyslné a chutné povaze. Tento čajový blend, balený s péčí a láskou, je navržen tak, aby podpořil jeho lásku k luxusu a komfortu a přinášel mu zážitky plné radosti a uvolnění.

Skládá se z prvotřídních černých čajů z Cejlonu a Číny, které poskytují bohatou a plnou chuťovou paletu. Tyto černé čaje dodávají nápoji bohatství a intenzitu, zatímco aroma dodává čaji jemnou a hladkou chuť.

Přidané kousky broskví přinášejí do směsi sladkost a svěžest, která osvěžuje smysly a připomíná slunné a teplé dni. Poupata růže a okvětní lístky měsíčku dodávají do nápoje romantiku a jemnost, která hladí duši a probouzí smysly.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako objevení se v zahradě plné květin a sladkostí, která je tak typická pro Býka. Jeho bohaté a přitom jemné chutě jsou zárukou pro každodenní potěšení a uvolnění.

Dárkové balení je navrženo s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Býkovi a jeho schopnosti užívat si života a vychutnávat si každý moment.

La Via del Té Taurus je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší radost a uvolnění. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování sladkých a chutných radostí života, které jsou tak důležité pro Býka.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se