Čaj sypaný La Via Del Té Aries (Beran), 100g

Čaj černý zázvorový v plechovce,  dárkové baleni.

ARIES - BERAN . 

100g.  

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Čaj sypaný La Via Del Té Aries (Beran), 100g

ARIES - BERAN .
Beran (21. března - 20. dubna) je první znamení zvěrokruhu. Ohnivé znamení spolu se Lvem a Střelcem. Berany charakterizuje síla vůle, impulzivita, iniciativa, odvaha, neúnavná energie. Barva spojená s Beranem je červená. Pro ty, kteří se narodili v tomto znamení a kteří upřednostňují ovocné aroma a jemně kořenitá jídla, je určena tato směs čajů s intenzivní kulatou chutí: černé čaje z Cejlonu a Indie, růžový pepř, zázvor, hruška a květy červené slunečnice s teplou vůní smetany a skořice.

Složeni: Černý čaj Ceylon OP1, černý čaj Indie, aroma, kousky zázvoru, skořice, hrušky, světlice barvířská, růžový pepř.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.


Pro ty, kdo se narodili pod znamením ohnivého a vášnivého Berana, přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která dokonale vyhovuje jejich energické a odvážné povaze. Tento čajový blend, balený ve speciálním dárkovém provedení, je vytvořen tak, aby podtrhoval sílu a odhodlání Berana a přinášel jim zážitky plné intenzity a chuti, které dokonale rezonují s jejich temperamentem.

Skládá se z prvotřídních černých čajů z Cejlonu a Indie, které poskytují robustní základnu s bohatou a plnou chutí. Tento základ je dále obohacen přídavkem kousků zázvoru a skořice, které dodávají čaji pikantní a hřejivou charakteristiku, jež odpovídá odvážnému duchu Berana.

Dále je do směsi přidána sladká a osvěžující chuť hrušek, která přináší do nápoje jemnost a harmonii. Světlice barvířská a růžový pepř pak dodávají čaju pikantní a tajemnou notu, která zvýrazňuje jeho dynamiku a intenzitu.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako vzrušující dobrodružství, které vyjadřuje nezkrotnou energii a vášeň Berana. Jeho silná chuť a pikantní aroma jsou zárukou pro každodenní probuzení smyslů a překonávání výzev.

Dárkové balení o rozměrech 100 gramů je navrženo s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom praktický způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také skvělý způsob, jak vyjádřit obdiv k Beranům a jejich nekonečnému odhodlání a odvaze.

La Via del Té Aries je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší radost a inspiraci. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování nových horizontů a oslavě nezdolné síly a odhodlání Berana.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se