Čaj sypaný La Via del Té Scorpio (Štír), 100g

Čaj černý s kousky ovoce, v plechovce, dárkové balení.

SCORPIO –ŠTÍR, 100g. 

223 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Čaj sypaný La Via del TéScorpio (Štír), 100g

SCORPIO –ŠTÍR

Štír (24 Října- 22 Listopadu) je  znamení vody, ovládané planetou Mars. Lidé narození v tomto znamení bojují za to, čemu věří; jsou vášniví, extrovertní a zuřivě nezávislí. Pro ně, přirozeně smyslné a opravdové milovníky jídla, kteří upřednostňují intenzivní, silné až extrémní chutě, jsme připravili plnou aromatickou směs černých čajů, obohacenou o intenzivní a sladké tóny vanilky a čokolády.

Složení: Čínský černý čaj, černé čaje, kousky papáje, vřesové květy, okvětní lístky růže, okvětní lístky měsíčku.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.


Pro vášnivého a tajemného Štíra přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která dokonale vyhovuje jeho hluboké a intenzivní povaze. Tento čajový blend, balený ve speciálním dárkovém provedení, je navržen tak, aby oslavoval jeho tajemství a vášeň a přinášel mu zážitky plné síly a hloubky.

Skládá se z prvotřídních černých čajů, které poskytují bohatou a plnou chuťovou paletu. Směs obsahuje kvalitní čínský černý čaj a další černé čaje, které dodávají nápoji bohatství a intenzitu.

Přidané kousky papáje přinášejí do směsi sladkost a svěžest, která osvěžuje smysly a připomíná slunné a exotické kraje. Vřesové květy dodávají do nápoje pikantní a aromatickou nótu, zatímco okvětní lístky růže a měsíčku přinášejí do směsi romantiku a jemnost, která hladí duši a probouzí smysly.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako ponoření se do hlubokých vod vášně a tajemství, které jsou tak typické pro Štíra. Jeho intenzivní charakter a složité chutě jsou zárukou pro každodenní potěšení a inspiraci.

Dárkové balení je navrženo s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Štírovi a jeho schopnosti pronikat do hloubek života a vášně.

La Via del Té Scorpio je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší sílu a tajemství. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování nových hlubin a oslavě vášně a síly Štíra.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se