Čaj sypaný La Via del Té Scorpio (Štír), 100g

Čaj černý s kousky ovoce, v plechovce, dárkové balení.

SCORPIO –ŠTÍR, 100g. 

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Čaj sypaný La Via del TéScorpio (Štír), 100g

SCORPIO –ŠTÍR

Štír (24 Října- 22 Listopadu) je  znamení vody, ovládané planetou Mars. Lidé narození v tomto znamení bojují za to, čemu věří; jsou vášniví, extrovertní a zuřivě nezávislí. Pro ně, přirozeně smyslné a opravdové milovníky jídla, kteří upřednostňují intenzivní, silné až extrémní chutě, jsme připravili plnou aromatickou směs černých čajů, obohacenou o intenzivní a sladké tóny vanilky a čokolády.

Složení: Čínský černý čaj, černé čaje, kousky papáje, vřesové květy, okvětní lístky růže, okvětní lístky měsíčku.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.


Pro vášnivého a tajemného Štíra přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která dokonale vyhovuje jeho hluboké a intenzivní povaze. Tento čajový blend, balený ve speciálním dárkovém provedení, je navržen tak, aby oslavoval jeho tajemství a vášeň a přinášel mu zážitky plné síly a hloubky.

Skládá se z prvotřídních černých čajů, které poskytují bohatou a plnou chuťovou paletu. Směs obsahuje kvalitní čínský černý čaj a další černé čaje, které dodávají nápoji bohatství a intenzitu.

Přidané kousky papáje přinášejí do směsi sladkost a svěžest, která osvěžuje smysly a připomíná slunné a exotické kraje. Vřesové květy dodávají do nápoje pikantní a aromatickou nótu, zatímco okvětní lístky růže a měsíčku přinášejí do směsi romantiku a jemnost, která hladí duši a probouzí smysly.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako ponoření se do hlubokých vod vášně a tajemství, které jsou tak typické pro Štíra. Jeho intenzivní charakter a složité chutě jsou zárukou pro každodenní potěšení a inspiraci.

Dárkové balení je navrženo s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Štírovi a jeho schopnosti pronikat do hloubek života a vášně.

La Via del Té Scorpio je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší sílu a tajemství. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování nových hlubin a oslavě vášně a síly Štíra.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se