Čaj sypaný La Via del Té Sagittarius (Střelec), 100g

Čaj černý  jasmínový v plechovce, dárkové balení.

Sagittarius- Střelec, 100g.

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Sagittarius- Střelec

Střelec (23. listopadu - 21. prosince), je ohnivé znamení, ovládané planetou Jupiter. Střelci jsou plně sebevědomí, optimističtí a velmi upřímní s „hlavou v oblacích“, filozofové a idealisté, milovníci dobrodružství a přirozeně zvědaví. Tato směs černých čajů z Cejlonu, Číny a Afriky, obohacená ovocnými kousky, okvětními lístky, jahodami a citronem, je ideální pro uspokojení svůdného a bujného Střelce, přitahovaného exotickými potravinami a přírodně sladkým.

Složení : Černý čaj Ceylon, černé čaje z Indie , aroma, poupata rúže, jasmínové květy, okvětní lístky chrpy.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.


Pro dobrodružného Střelce přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která perfektně odpovídá jeho entuziasmatické a cestovatelské povaze. Tento čajový blend, balený ve speciálním dárkovém provedení, je navržen tak, aby oslavoval jeho touhu po objevování nových horizontů a přinášel mu zážitky plné svobody a dobrodružství.

Skládá se z prvotřídních černých čajů, které poskytují plnou a bohatou chuťovou paletu. Směs obsahuje kvalitní černý čaj Ceylon z Šrí Lanky a černé čaje z Indie, které dodávají nápoji bohatství a intenzitu.

Přidaná aroma zjemňuje a prohlubuje chuť čaje, přičemž se stará o harmonickou kombinaci s dalšími ingrediencemi. Poupata růže dodávají do směsi jemnou květinovou nótu a romantiku, zatímco jasmínové květy přinášejí do nápoje exotickou a osvěžující vůni. Okvětní lístky chrpy dotvářejí komplexnost chuti a přinášejí do směsi další hloubku.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako cesta do neznámého a dobrodružného světa, který je tak typický pro Střelce. Jeho intenzivní charakter a rozmanité chutě jsou zárukou pro každodenní potěšení a inspiraci.

Dárkové balení je navrženo s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Střelci a jeho schopnosti žít život plným tempem a vášní.

La Via del Té Sagittarius je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší svobodu a radost ze života. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování nových dobrodružství a oslavě nekonvenčního ducha Střelce.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se