Čaj sypaný La Via del Té Capricornus (Kozoroh), 100g

Čaj sypaný Oolong, v plechovce, dárkové balení.

Capricornus - Kozoroh, 100g.

223 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Čaj sypaný La Via del Té Capricornus (Kozoroh), 100g.

Capricornus - Kozoroh

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna), desáté znamení zvěrokruhu, kterému vládne planeta Saturn a je  spojeno s elementem Země. Kozorozi jsou loajální, trpěliví a odpovědní. Pro ně, kteří jsou někdy introvertní a rezervovaní, je určena tato vonná směs, schopna uspokojit svým sklonem k jednoduchosti a přesto rafinovanosti svým složením: polo fermentovaný čaj Oolong, obohacený okvětními lístky měsíčku a slézu. Jemná, téměř smetanová příchuť dělá tento čaj dokonalým pro sladkou, relaxační přestávku tvrdě pracujícího Kozoroha.

Složení: Čínský čaj Oolong, aroma, květy měsíčku a slézu.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.


Pro ty, kdo se narodili pod znamením Kozoroha, přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která perfektně vyhovuje jejich vážné a ambiciózní povaze. Tento čajový blend, balený ve speciálním dárkovém provedení, je navržen tak, aby oslavoval pevnou vůli a vytrvalost Kozorohů a přinášel jim zážitky plné hloubky a vyváženosti.

Skládá se z prvotřídního čínského čaje Oolong, který poskytuje bohatou a plnou chuťovou paletu. Tento čajový základ je dále obohacen přídavkem aroma, které zdůrazňuje jeho hluboký a jemný charakter.

Květy měsíčku a slézu poskytují do směsi delikátní květinové tóny a lehkost, která dotváří harmonii a eleganci tohoto nápoje. Tyto ingredience se propojují v jedinečnou symfonii chutí, která osloví každého milovníka čaje a jehož složení reflektuje charakteristické vlastnosti Kozoroha.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako pozvání na cestu k osobnímu růstu a úspěchu, který je tak typický pro Kozorohy. Jeho vyvážený charakter a hluboké aroma jsou zárukou pro každodenní inspiraci a motivaci.

Dárkové balení o rozměrech 100 gramů je navrženo s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Kozorohovi a jeho schopnosti dosahovat svých cílů s pevnou a neotřesitelnou vůlí.

La Via del Té Capricornus je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší rovnováhu a sílu. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k prohloubení vnitřní síly a sebevědomí, které jsou tak důležité pro Kozorohy.

 

 

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se