Čaj sypaný La Via del Té Aquarius (Vodnář), 100g

Čaj zelený s ovocem a růží, v plechovce, dárkové balení.

Aquarius - Vodnář, 100g.

223 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Aquarius - Vodnář

Vodnář (21. ledna - 20. února). Toto znamení ovládají planety Uran a Saturn. Ti, kteří se narodili v tomto znamení, jsou často vizionáři, rebelové a nesobečtí. Pro tyto intelektuální a rafinované lidi, kteří pravděpodobně nepřijmou konvenční způsoby a konvenční řešení, je určena tato vonná směs tvořená japonskými zelenými čaji, papájou, chrpou a mošusovou růží s jemnou a fascinující vůní citrusů a vanilky.

Složení: Čínské zelené čaje, japonské zelené čaje, papája, aroma, okvětní lístky mošusové růže, okvětní lístky chrpy.

100g.  Rozměr krabičky: 9,5x11,5x 9,5 cm.

Pro ty, kdo se narodili pod znamením Vodnáře, přinášíme exkluzivní čajovou směs od renomované značky La Via del Té, která dokonale vyhovuje jejich inovativní a nekonvenční povaze. Tento čajový blend, balený ve speciální dárkové plechovce, je navržen tak, aby oslavoval kreativitu a originalitu Vodnářů a přinášel jim zážitky plné svobody a inspirace.

Skládá se z kombinace vybraných čínských a japonských zelených čajů, které poskytují osvěžující a povzbudivý základ. Tyto čajové variety jsou dále obohaceny přídavkem lahodného ovocného aroma a kousků papáji, které přinášejí do směsi exotickou sladkost a svěžest.

Okvětní lístky mošusové růže a chrpy dodávají čaji jemnou květinovou nuanci a delikátní aroma, které podtrhuje jeho elegance a šarm. Tyto ingredience se prolínají v jedinečnou harmonii chutí, která osloví každého milovníka čaje a vyjádří jedinečný charakter Vodnáře.

Každý doušek tohoto čajového blendu je jako osvobození mysli a cesta k novým a neotřelým myšlenkám, které jsou tak typické pro Vodnáře. Jeho svěží charakter a inspirativní účinky jsou zárukou pro každodenní objevování nových perspektiv a rozvoj osobní kreativity.

Dárková plechovka o rozměrech 100 gramů je navržena s ohledem na eleganci a jedinečnost. Je to nejenom skvělý způsob, jak ochutnat tuto výjimečnou směs, ale také krásný způsob, jak vyjádřit obdiv k Vodnáři a jeho schopnosti přinášet do světa nové nápady a inovace.

La Via del Té Aquarius je nejenom čajem, ale také zážitkem, který přináší svobodu a inspiraci. Ať už si ho dopřáváte sami nebo ho sdílíte s ostatními, každý doušek je cestou k objevování nových horizontů a oslavě originality Vodnáře.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se