O-kroužek ORM 0050-20 FKM

ORM  0050-20

36 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-KROUŽEK ORM  0050-20 FKM .

Original code NM01.057 .

SAECO: OCS IPERAUTOMATICA, PHEDRA 9ESP, PHEDRA CAPP 9G, PHEDRA INSTANT, PR PHEDRA EVO .

O-kroužek ORM 0050-20 FKM je vysoce kvalitní těsnicí prvek, který je určen pro široké spektrum aplikací v průmyslových odvětvích. Tento O-kroužek je vyroben z materiálu FKM, což znamená, že je odolný vůči vysokým teplotám, chemickým látkám a olejům.

Díky svému designu a materiálu poskytuje O-kroužek ORM 0050-20 FKM vynikající těsnící vlastnosti a dlouhou životnost. Jeho pružnost a odolnost proti opotřebení ho činí ideální volbou pro aplikace, kde je vyžadována spolehlivá a dlouhotrvající těsnost.

Tento O-kroužek je vhodný pro použití v široké škále zařízení, jako jsou hydraulické systémy, pneumatické ventily, čerpadla, motory a mnoho dalších technických aplikací. Díky své univerzálnosti a vysoké kvalitě je O-kroužek ORM 0050-20 FKM oblíbeným výběrem mezi profesionály v průmyslovém odvětví.

Pokud hledáte spolehlivý a výkonný těsnicí prvek pro vaše zařízení, pak je O-kroužek ORM 0050-20 FKM tou správnou volbou. S jeho pomocí můžete zajistit bezpečné a efektivní provoz vašich technických zařízení a minimalizovat riziko úniku tekutin nebo plynu.

Investujte do kvalitního těsnicího prvku a zvolte O-kroužek ORM 0050-20 FKM pro maximální spolehlivost a výkon vašich zařízení. S tímto produktem získáte jistotu kvality a dlouhodobou ochranu vašich technických zařízení před nežádoucími úniky a poruchami .

Detaily produktu
D02 5050687
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se