O-kroužek 9x2 mm , ORM 0090-20 FKM

ORM  0090-20

30 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-KROUŽEK ORM  0090-20 FKM. 

Original code NM01.035 .

tloušťka 2.0 mm - vnitřní ø 9.0 mm .

SAECO: OCS IPERAUTOMATICA, PHEDRA 9ESP, PHEDRA CAPP 9G, PHEDRA INSTANT, PR PHEDRA EVO .

O-kroužek 9x2 mm, ORM 0090-20 FKM je kvalitní těsnicí prvek, který se využívá především v průmyslových aplikacích, kde je potřeba zajistit dokonalé utěsnění mezi různými částmi strojů nebo zařízení. Tento těsnicí kroužek je vyroben z vysoce odolného materiálu FKM, který je odolný vůči vysokým teplotám, chemikáliím a olejům.

Díky svému univerzálnímu rozměru 9x2 mm je tento O-kroužek vhodný pro širokou škálu průmyslových aplikací a je velmi snadno použitelný. Stačí ho jednoduše umístit mezi dvě spojované části a zajistit tak dokonalé utěsnění. Díky svému kompaktnímu a pevnému designu je tento O-kroužek velmi spolehlivý a odolný vůči opotřebení.

Díky svým vynikajícím těsnicím vlastnostem a odolnosti vůči různým druhům agresivních prostředí je tento O-kroužek ideální volbou pro průmyslové aplikace, kde je potřeba spolehlivého a dlouhodobého utěsnění. Jeho vysoká odolnost vůči teplotám a chemikáliím zajišťuje dlouhou životnost a minimální potřebu údržby.

Pokud hledáte spolehlivý těsnicí prvek pro vaše průmyslové zařízení nebo stroj, O-kroužek 9x2 mm, ORM 0090-20 FKM je skvělou volbou. Jeho vynikající vlastnosti a odolnost zajišťují bezproblémový provoz vašich zařízení a minimalizují riziko úniku nebezpečných látek. Investice do tohoto kvalitního těsnicího prvku se vám určitě vyplatí v dlouhodobém horizontu.

Detaily produktu
D03 5050686
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se