O-kroužek OR 20,63X2,62 VITON

18 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-kroužek OR 20,63X2,62 VITON .

O-kroužek OR 20,63X2,62 VITON je důležitým prvkem pro správnou funkci hlavy kávovarů. Tento kroužek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu VITON, který je odolný vůči vysokým teplotám a chemickým látkám. Díky tomu je tento kroužek ideální pro použití v kávovarech, kde dochází k pravidelnému kontaktu s horkou vodou a párou.

O-kroužek OR 20,63X2,62 VITON má průměr 20,63 mm a tloušťku 2,62 mm, což zajišťuje správné utěsnění mezi jednotlivými částmi hlavy kávovaru a zabraňuje úniku vody nebo páry. Díky tomu je zajištěna optimální funkce kávovaru a zachování všech chuťových vlastností kávy.

Tento kroužek je navržen tak, aby vydržel dlouhou dobu bez potřeby výměny. Jeho odolnost vůči opotřebení a deformacím zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivou funkci kávovaru. Díky tomu se nemusíte obávat pravidelné výměny nebo oprav hlavy kávovaru, což vám ušetří čas i peníze.

O-kroužek OR 20,63X2,62 VITON je nezbytným prvkem pro každého majitele kávovaru, který si váží kvalitní kávy a správné funkce svého zařízení. Díky tomuto kroužku budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy chutná a kávovar bude fungovat bez problémů.

Pokud hledáte spolehlivý a odolný kroužek pro hlavy kávovarů, pak je O-kroužek OR 20,63X2,62 VITON tou správnou volbou pro vás. S tímto kroužkem budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy chutná a kávovar bude fungovat bez problémů. Nechte se tedy unést vůní čerstvé kávy a pořiďte si tento skvělý kroužek ještě dnes!

Detaily produktu
K16 8B12953/V
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se