O-Kroužek 25.8X3.53 MM EPDM

O-Kroužek 25.8X3.53 MM EPDM

10 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-kroužek 25.8X3.53 MM EPDM

Pro kávovary: ASTORIA - DIVINA, GLORIA, SABRINA, SIBILLA CTS 03 GROUP AND PLUS4YOU, CALYPSO CTS 05 GROUP

WEGA - VENUS SOLENOID VALVE BREWING GROUP

WEGA - START SOLENOID VALVE BREWING GROUP

O-kroužek EPDM o rozměrech 25.8x3.53 mm je vyroben z ethylen-propylenové gumy, což je kopolymer ethylenu a propylenu. Tento typ kroužku je velmi využívaný v různých průmyslových odvětvích, od automobilové výroby po systémy čištění vody.

EPDM o-kroužky jsou známé svou vynikající odolností vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům, dobrou flexibilitou při nízkých teplotách, chemickou odolností vůči řadě kyselin a alkalických látek a také dobrými izolačními vlastnostmi. Existuje i varianta o-kroužku EPDM s detekovatelným kovem, která si zachovává stejné vlastnosti jako běžný EPDM o-kroužek. O-kroužky EPDM jsou obvykle černé barvy a mají dlouhou životnost.

Díky svým vlastnostem jsou o-kroužky EPDM ideální pro použití v náročných podmínkách a pro aplikace, kde je vyžadována vysoká odolnost a spolehlivost. V naší Kávové Dílně nabízíme tyto kvalitní o-kroužky ve standardních rozměrech, které splňují nejvyšší standardy kvality.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
E02 8W027
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se