O-kroužek 17.86x2.62 mm, EPDM OR 0123

O-kroužek 17.86x2.62 mm

OR 0123

13 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-KROUŽEK 17.86X2.62 MM EPDM OR 0123

V našem eshopu Kávová Dílna nabízíme EPDM O-kroužek o rozměrech 17.86x2.62 mm, který je vyroben z Ethylene Propylene Rubber (EPR). Tento materiál je kombinací ethylenu a propylenu a obsahuje malé množství třetího monomeru, obvykle dienu, pro umožnění vulkanizace sírou.

EPDM O-kroužky jsou velmi odolné vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Mají vynikající flexibilitu při nízkých teplotách, chemickou odolnost vůči mnoha ředěným kyselinám a alkáliím a dobrou izolační vlastnost. Navíc mohou být k dispozici i varianty s detektovatelným kovem, které zachovávají stejné vlastnosti jako běžné EPDM O-kroužky.

EPDM O-kroužky jsou obvykle černé barvy a mají dlouhou životnost. Jsou vhodné pro širokou škálu průmyslových odvětví, od automobilové výroby po systémy čištění vody. V našem eshopu najdete kvalitní EPDM O-kroužky, které splňují nejvyšší standardy odolnosti a spolehlivosti. Navštivte Kávovou Dílnu a doplňte svou výbavu o tyto vynikající EPDM O-kroužky.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
D26 8W026
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se