Odvápňovací prostředek Lujo Clean | 750 ml

Odvápňovací prostředek, obsah 750 ml

215 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené1
Související produkty
Popis

Odvápňovací prostředek Lujo Clean pro kávovary a varné konvice.

Ředící poměr: 250 ml Lujo / 600 ml vody.

Obsahuje 5-15% organických a 5-15% anorganických kyselin a další pomocné látky.

Před použitím si vždy přečtěte instrukce výrobce kávovaru a postupujte podle nich. Po odvápnění propláchněte zařízení 2x - 3x plným zásobníkem vody.

Odvápňovací prostředek Lujo Clean je ideálním pomocníkem pro odstranění tvrdého vodního kamene a vápenatých usazenin ve vaší domácnosti. S jeho pomocí se snadno zbavíte nežádoucích usazenin na kuchyňských a koupelnových površích, jako jsou dřezy, koupelnové baterie, sprchové kouty nebo obklady.

Díky speciálnímu složení odvápňovacího prostředku Lujo Clean se vápenné usazeniny rozpouštějí rychle a efektivně, aniž byste museli používat agresivní chemikálie nebo drsné houbičky, které mohou poškodit povrchy. Vaše domácnost bude zářit čistotou a leskem bez námahy.

S objemem 750 ml vám tento odvápňovací prostředek poskytne dlouhodobou ochranu proti tvrdému vodě a usazeninám. Stačí ho aplikovat, nechat působit a poté otřít hadříkem nebo houbičkou. Vaše domácnost bude jako nová a vy si užijete čistotu bez námahy s odvápňovacím prostředkem Lujo Clean.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
1092222
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se