PULY CLEANER DESCALER |10 sáčků po 25 g

PULY CLEANER DESCALER |10 sáčků po 25 g

215 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Odstraňovač vodního kamene pro domácí/kancelářské kávovary a kotle. Rychlé odstranění vodního kamene, snadné a bezpečné použití. Denní používání předchází úplnému zablokování zařízení.

Obsah balení : 10 sáčků po 25 g

PULY CLEANER DESCALER je vynikající produkt, který je nezbytný pro udržení vaší kávovaru v optimálním stavu. Tento balíček obsahuje 10 sáčků po 25 g prášku, který je ideální pro odstranění vápenatých usazenin a nečistot z vašeho zařízení.

Díky své silné formuli je tento dezinfekční prostředek schopen rychle a efektivně odstranit všechny nečistoty a zlepšit chuť vaší kávy. PULY CLEANER DESCALER je vyroben z kvalitních surovin a je šetrný k životnímu prostředí.

Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme pravidelné používání tohoto produktu alespoň jednou měsíčně. Vaše kávovar bude díky PULY CLEANER DESCALER vždy čistý a plně funkční. Nezapomeňte si tento skvělý produkt zakoupit a užijte si skvělou chuť kávy každý den!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
H 9v2
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se