Změkčovač vody BWT BestSave S sáček

Pro kávovary s nádržkou na vodu.

Verze BWT S

198 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání(1)
Oblíbené1
Související produkty
Popis
Změkčovač vody BWT BestSave S sáček
Použití filtru je velmi jednoduché. Po vybalení se opláchne tekoucí vodou a poté vloží přímo do nádržky s vodou na dno. Odstraňuje minerály tvořící vodní kámen z vody a chrání před množením bakterií. Používejte pouze se studenou pitnou vodou 4-40 °C. 
Ochrana proti vodnímu kameni je aktivní poté, co byl filtr uložen v nádržce nejméně 10 hodin.
       
Tvrdost vody měkká střední tvrdá
Karbo­ná­tová tvrdost 10°KH15°KH20°KH
Objem nádrže v litrech Napl­nění nádrže/dny
  BWT best­save S
  50 Litrů *
0,75664433
1,0503325
1,5332216
  BWT best­save M
  100 Litrů *
1,01006650
2,0503325
3,5292015
  BWT best­save L
  200 Litrů *
2,01006650
3,5584030
5,0402720
* Typická filtrační kapa­cita při karbo­ná­tové tvrdosti 10 stupňů  
Vyrobeno v Rakousku podle standardů HACCP.

Doporučujeme vyměnit filtr po max. 2 měsících. 

Změkčovač vody BWT BestSave S-sáček představuje jednoduché a efektivní řešení pro ochranu vaší domácnosti nebo podniku před vodním kamenem a nečistotami ve vodě. S touto inovativní technologií můžete dosáhnout optimální kvality vody pro vaše každodenní potřeby a zároveň chránit svá zařízení před škodlivými účinky tvorby vodního kamene a bakteriálního růstu.

Použití filtru BWT BestSave S-sáček je velmi snadné a přístupné pro každého. Po vybalení filtru stačí jednoduše opláchnout tekoucí vodou a vložit ho přímo do nádržky s vodou. Sáček se umístí na dno nádržky, kde začne aktivně působit na vodu. Jeho funkce spočívá v odstraňování minerálů, které jsou zodpovědné za tvorbu vodního kamene, a zároveň chrání před množením bakterií, čímž zajišťuje čistotu a bezpečnost vaší pitné vody.

Je důležité používat filtr pouze se studenou pitnou vodou o teplotě od 4 do 40 stupňů Celsia, aby byla zachována jeho účinnost a bezpečnost. Tato teplotní rozmezí zaručují správné fungování filtru a maximální ochranu vaší vody.

Ochrana proti vodnímu kameni je aktivní poté, co byl filtr uložen v nádržce nejméně 10 hodin. BWT BestSave S-sáček má také dlouhou životnost, což znamená, že můžete počítat s jeho spolehlivým výkonem po dlouhou dobu. Po uplynutí jeho životnosti stačí jednoduše vyměnit filtr za nový a znovu si užívat čistou a kvalitní vodu bez obav z tvorby vodního kamene a bakteriální kontaminace.

Celkově lze říci, že Změkčovač vody BWT BestSave S-sáček je ideálním doplňkem pro každou domácnost nebo podnik, který si cení čisté a kvalitní pitné vody. Jeho jednoduché použití, účinnost a dlouhá životnost ho činí nezbytným prvkem pro každého, kdo chce chránit svá zařízení a užívat si čistou a chutnou vodu každý den.

Detaily produktu
BWT1
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se