Brita PURITY C 0-70%_hlavice filtrů s obtokem 0-70%

  • Hlavice filtru s nastavitelným obtokem 0-70%
  • Připojení: závit G 3,8"
  • Maximální provozní tlak: 8,6 bar
  • Vhodné pro instalace v místech s tvrdostí vody 12-18 dH
  • Pro filtry Purity C50-C1100
1 470 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PURITY C Hlavice filtrů s obtokem 0-70%

PURITY C Hlavice filtrů s obtokem 0-70% Brita Purity C Filterkopf inkl. Verschnitt 0-70% je ideálním doplňkem pro každou kávovou dílnu. Tato hlavice filtrů umožňuje snadné připojení filtrů PURITY C různých velikostí a zajišťuje tak optimální kvalitu vody pro vaše zařízení.

PURITY C Quell ST  jsou navrženy tak, aby snížily tvrdost vody a zabránily tak usazování vápníku v následném zařízení. Tyto filtry také vážou kovové ionty jako olovo a měď, redukují zkalenost, nečistoty a zbytky chloru, což výrazně zlepšuje chuť vašich nápojů.

Díky možnosti připojení různých velikostí filtrů PURITY C k hlavici filtru můžete snadno přizpůsobit své potřeby množství vody, které spotřebováváte. Doporučujeme také instalaci měřicího zařízení Flowmeter pro kontrolu vyčerpání kapacity filtru.

Tyto filtrční kartuše jsou ideální pro kávovary, espressa, automatické nápojové automaty, kombinované pečící trouby a další zařízení. PURITY C filtrční systém je snadno instalovatelný, mění se rychle a bez použití nářadí a poskytuje certifikovanou bezpečnost. Investujte do kvalitní vody pro vaše zařízení a užijte si dokonalé chutě vašich nápojů.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
1013637
Přílohy
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se