BWT BESTHEAD Hlava filtru BESTMAX

 Univerzální, kompaktní pro všechny typy a velikosti filtrů.

1 490 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Připojovací hlava se zpětnými ventily, nástěnnou konzolí, nastavitelným obtokem a připojením s
vnějším závitem 3/8"

BWT BESTHEAD Hlava filtračního systému BESTMAX je nezbytným doplňkem pro vaši kávovou dílnu. Tato univerzální hlava filtru se hodí ke všem vodním filtrům od společnosti BWT a je vybavena 3/8 palcovým závitem. Kromě toho obsahuje nastavení obcházení a zpětného průtoku, což zajišťuje optimální výkon vaší kávovary.

Díky zdi držícímu držáku a uživatelské příručce je instalace tohoto filtru snadná a rychlá. S BWT BESTHEAD Hlavou filtru BESTMAX si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy chutná a čistá. Nezapomeňte pravidelně měnit filtrační hlavu, abyste zajistili dlouhou životnost vaší kávovary a optimální kvalitu kávy.

Investujte do kvalitního filtru a udržujte svou kávovou dílnu v perfektním stavu s BWT BESTHEAD Hlavou filtru BESTMAX. Vaši zákazníci si jistě budou užívat každou šálek kávy, který z vaší kávovary vyjde.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
H FS00Y90A00
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se