Filtrační patrona BRITA PURITY C300 Quell ST

PURITY C300 Quell ST
(Š × H × V): 124 × 123 × 476 mm


Max. provozní tlak: 8,6 barů
Provozní teplota: 4–30 °C
Provozní poloha: svislá, vodorovná a závěsná

2 999 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Filtrační patrona BRITA PURITY C300 Quell ST

Filtrační patrona BRITA PURITY C300 Quell ST je nezbytným prvkem pro zachování vynikající chuti a kvality vaší kávy.

Filtry vody PURITY C Quell ST jsou speciálně vyvinuty pro sektor stravování a přípravy nápojů. Snižují uhličitanovou tvrdost v pitné vodě, a proto snižují nebezpečí tvorby vápenatých usazenin v zařízení. Filtrační médium zachycuje ionty kovů, jako je olovo nebo měď. Snižuje obsah látek, které mohou negativně ovlivnit chuť a aroma (například zbytky chlóru). Díky tomu se voda stává čistou a čerstvou, což se projeví nejen na chuti vaší kávy, ale také na delší životnosti vašeho zařízení.


BRITA PURITY C300 Quell ST je jednoduchý na instalaci a údržbu, což vám ušetří čas a peníze. S touto filtrací se můžete spolehnout na konzistentní výsledky každý den. Nezapomeňte pravidelně měnit filtrační patrony, abyste zajistili optimální výkon a ochranu vašeho zařízení. S BRITA PURITY C300 Quell ST můžete být jistí, že vaše káva bude vždy dokonale vyvážená a chutná. Užijte si každou šálek s naprostou dokonalostí!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Životnost filtru je omezena počtem litrů vody dané tvrdosti, která filtrem proteče, nebo lhůtou 1 rok od zprovoznění; co nastane dříve. Množství vody naleznete v Technickém listu pro daný typ filtru na této stránce v sekci PŘÍLOHY.

Detaily produktu
102826
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se