Brita PURITY C 30% hlavice filtrů s obtokem 30%

  • Hlavice filtru s fixním obtokem 30%
  • Připojení: závit G 3,8"
  • Maximální provozní tlak: 8,6 bar
  • Vhodné pro instalace v místech s tvrdostí vody 12-18 dH
  • Pro filtry Purity C50-C1100
850 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Brita PURITY C Hlavice filtrů s obtokem 30%

Brita PURITY C Hlavice filtrů s obtokem 30% PURITY C Quell ST jsou skvělým doplňkem pro vaši kávovou dílnu. Tyto filtry nejenže snižují tvrdost vody a zabrání usazování vápníku ve vašem zařízení, ale také redukují kovové ionty jako olovo a měď, zkalenost, nečistoty a zbytky chloru, což výrazně zlepšuje chuť vašich nápojů.

Díky možnosti připojení různých velikostí filtrů PURITY C k hlavici filtru můžete snadno přizpůsobit své potřeby množství vody, které denně spotřebujete. Doporučujeme také instalaci měřicího zařízení Flowmeter pro lepší kontrolu kapacity filtru.

Tyto filtrční kartuše jsou ideální pro různá zařízení v kávové dílně, jako jsou kávovary, espressa či automatické nápojové automaty. PURITY C filtrční systém je snadno instalovatelný, mění se rychle a bez použití nářadí a poskytuje certifikovanou bezpečnost. Investujte do kvalitní vody pro vaše zařízení a užijte si dokonalé chutě vašich oblíbených kávových nápojů.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
3010623
Přílohy
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se