Čisticí pro mlýnky Urnex Grindz | 430g

Čisticí tablety pro mlýnky, 430g.

599 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Tablety Urnex Grindz jsou ideálním řešením pro čištění a údržbu kávových mlýnků. Tyto účinné čisticí tablety jsou vyrobeny speciálně pro odstranění zbytků kávy, olejů a mastnot z mlýnků, což zajišťuje stále čerstvější chuť a vůni vaší kávy.

Díky jedinečnému složení tablet Urnex Grindz jsou tyto tablety bezpečné a snadno použitelné. Stačí je jednoduše vložit do mlýnku a spustit mlecí proces. Tablety se rozpustí a odstraní veškeré zbytky, aniž byste museli demontovat mlýnek nebo používat chemické čisticí prostředky.

Balení obsahuje 430g tablet, což je dostatečné množství pro časté používání a účinnou péči o váš kávový mlýnek. Urnex Grindz je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si chce užívat dokonalou chuť a vůni každého šálku kávy. S těmito tablety se vaše káva nikdy neztratí ve zbytcích a mastnotách a bude vždy lahodná a čerstvá.

Do prázdné násypky mlýnku nasypat 1 víčko tj.35-40g směsi v případě domácího elektrického mlýnku, nebo 2 víčka tj. 70-80g v případě profesionálního mlýnku na prodejnách či kavárnách. Nastavte mlýnek na střední hrubost a poté melte jako kávu. Pro dočištění následně pomelte 2 dávky kávy, které poté vyhoďte. Složení přípravku: zrna a obiloviny ,pojivo farmaceutické kvality. Přípravek je bezlepkový a organický.

Obsah: 430 g .

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
1092545
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se