Mazivo pro spařovací jednotky Saeco , Philips , Gaggia 5g

Mazivo 5g

 

175 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Mazivo pro spařovací jednotky Saeco, Philips, Gaggia 5g .

Vhodné pro :

GAGGIA Coffee machine : ACCADEMIA, BRERA, CAPPUCCINO XTWO, NAVIGLIO, PLATINUM VISION, PLATINUM VOGUE, SYNCRONY, UNICA.

SAECO Coffee machine ENERGICA FOCUS, ENERGICA PURE, ESPRESSO ITALIANO, EXPRELIA, EXPRELIA EVO CLASS TOP.  INCANTO NEW, INCANTO NEW DELUXE, INCANTO RONDO' SBS, INCANTO RS SBS, INCANTO S-CLASS, INCANTO S-CLASS YBDR, INTELIA. INTELIA EVO2, INTUITA, MINUTO, MOLTIO, ODEA GO, ROYAL COFFEE BAR FWA, ROYAL NEW, ROYAL PROFESSIONAL, SYNTIA. SYNTIA CAPPUCCINO, SYNTIA CLASS DGT, SYNTIA FOCUS, TALEA GIRO, TALEA RING PLUS, VIENNA DELUXE, VSPRESSO, XELSIS, XSMALL.

SAECO Vending machine: AULIKA FOCUS SIL, AULIKA TOP RI SIL, IDEA CAPPUCCINO 9g, PR IDEA CAPPUCCINO, ROYAL CAPP 230, ROYAL PRO 230.

Mazivo pro spařovací jednotky Saeco, Philips, Gaggia 5g je nezbytným doplňkem pro správnou údržbu a dlouhou životnost vaší kávovaru. Toto speciální mazivo je navrženo tak, aby chránilo a promazávalo spařovací jednotky těchto renomovaných značek a zajistilo tak optimální výkon vašeho zařízení.

Díky pravidelnému používání tohoto maziva můžete minimalizovat opotřebení a zamezit možným poruchám, které by mohly vést k drahým opravám. Mazivo pro spařovací jednotky Saeco, Philips, Gaggia je snadno použitelné a účinné, stačí aplikovat malé množství na potřebné části vašeho kávovaru a můžete si být jisti, že váš stroj bude fungovat bez problémů.

Tento produkt je vyroben z kvalitních materiálů a splňuje nejvyšší standardy pro zdravotní a bezpečnostní normy. Jeho složení je šetrné k životnímu prostředí a neobsahuje žádné škodlivé látky. Díky tomu můžete mít klidnou mysl, že při používání tohoto maziva neohrožujete své zdraví ani životní prostředí.

Mazivo pro spařovací jednotky Saeco, Philips, Gaggia je dodáváno v praktickém balení o hmotnosti 5 gramů, které je dostatečné pro několik aplikací. Toto balení je kompaktní a snadno skladovatelné, takže ho můžete mít vždy po ruce, když bude potřeba provést údržbu vašeho kávovaru.

Pokud si chcete užívat skvělou kávu z vašeho kávovaru dlouhodobě, nezapomeňte na pravidelnou údržbu a použití maziva pro spařovací jednotky Saeco, Philips, Gaggia. Vaše kávovar bude vděčný za správnou péči a odmění vás lahodnou a dokonale připravenou kávou každý den. Nechte se inspirovat touto kvalitní a účinnou péčí o váš kávovar a užijte si skvělý kávový zážitek každý den.
Detaily produktu
K26 1180002
Přílohy
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se