Saeco krytka výpusti kapučinátoru Milk Spout

Saeco krytka výpusti 

189 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Saeco krytka výpusti kapučinátoru Milk Spout .

Vhodné pro: SAECO ROYAL NEW SAECO AULIKA FOCUS SIL, AULIKA TOP RI SIL .

Saeco krytka výpusti kapučinátoru Milk Spout je náhradní díl určený pro kávovary značky Saeco. Tento kryt slouží k ochraně a utěsnění výpusti kapučinátoru, který je důležitou součástí při přípravě lahodných kapučín s pěnou z čerstvého mléka.

Krytka výpusti kapučinátoru Milk Spout je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný vůči teplotním změnám a chemikáliím obsaženým v mléku. Díky tomu je zajištěna dlouhá životnost produktu a bezproblémové fungování kávovaru.

Montáž krytky výpusti kapučinátoru Milk Spout je velmi jednoduchá a snadná, stačí ji pouze připevnit na správné místo. Tento náhradní díl je vhodný pro všechny modely kávovarů Saeco, které mají kapučinátor pro přípravu mléčných nápojů.

Pokud jste majitelem kávovaru Saeco a máte potíže s netěsnící výpustí kapučinátoru, tato krytka výpusti Milk Spout je ideálním řešením pro vaše potřeby. S touto náhradní dílom si můžete být jisti, že vaše příprava kapučín bude opět dokonalá a bez komplikací.

Vyzkoušejte tedy krytku výpusti kapučinátoru Milk Spout od značky Saeco a užijte si dokonalou chuť a pěnu ve vašich oblíbených mléčných nápojích. Tento náhradní díl je k dispozici za dostupnou cenu a bude skvělým doplňkem pro váš kávovar.
Detaily produktu
D48 5070017
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se