Krycí hlava pro objemový průtokoměr Gicar

Gicar code 9.0.16.70G

420 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Náhradní krycí hlava pro objemový průtokoměr Gicar.


Náhradní díly pro kávovary jsou klíčovým prvkem pro udržení vašeho kávovaru v provozu a v optimálním stavu. Bez ohledu na značku či model vašeho kávovaru, mohou se časem některé součásti opotřebovat nebo potřebovat výměnu. Proto je důležité mít k dispozici široký sortiment náhradních dílů, které zajistí dlouhou životnost a bezproblémový provoz vašeho kávovaru.

Krycí hlava pro objemový průtokoměr Gicar je nezbytným prvkem pro správnou funkci kávovaru. Tento díl je určen pro nahradní díly a opravy kávovarů a je vhodný pro profesionální i domácí použití. Krycí hlava je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Díky průtokoměru Gicar můžete přesně měřit objem vody pro vaši oblíbenou kávu a dosáhnout tak dokonalé chuti každým šálkem. Tento produkt je snadno instalovatelný a kompatibilní s většinou kávovarů na trhu.

Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní díl pro váš kávovar, krycí hlava pro objemový průtokoměr Gicar je ideální volbou. Navštivte internetový obchod Kávová dílna a doplňte svou sbírku nahradních dílů pro kávovary. S tímto produktem budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy dokonale připravená a chutná.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
D19 9v129
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se