Hadička kapučinátoru silikon Ø3.5 x 6mm

Cena je za 1m.

220 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Hadička kapučinátoru silikon Ø3.5 x 6mm .

Vhodné pro: SAECO Coffee machine  GAGGIA Coffee machine .

Hadička kapučinátoru je nepostradatelným doplňkem pro milovníky kávy, kteří si rádi připravují svou oblíbenou kapučíno doma. Tato tenká hadička je vyrobena z kvalitního silikonu a má průměr 3,5 mm a délku 6 mm. Díky svému designu je ideální pro použití s kapučinátorem, který umožňuje vytvořit dokonalou pěnu na vaší kávě.

Silikonová hadička je odolná vůči vysokým teplotám a snadno se čistí, což zajišťuje dlouhou životnost produktu. Díky své flexibilitě se snadno přizpůsobí různým typům kapučinátorů a zaručuje optimální výsledky při přípravě kapučína.

S hadičkou kapučinátoru silikonové Ø3.5 x 6mm můžete snadno dosáhnout dokonalé pěny na vaší kávě a vytvořit si tak luxusní kávový zážitek doma. Díky této malé, ale důležité součástce můžete každý den vychutnávat skvělou kávu bez nutnosti chodit do kavárny.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a rádi si připravujete kapučíno doma, pak je hadička kapučinátoru silikonové Ø3.5 x 6mm tou správnou volbou pro vás. S tímto praktickým doplňkem budete mít vždy po ruce vše, co potřebujete k přípravě dokonalého kapučína. Nechte se unést vůní a chutí čerstvé kávy a dopřejte si luxusní kávový zážitek každý den.
Detaily produktu
H 5061291
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se