Ochranný návlek na trysku páry, guma, ø 10 mm

Ochranný návlek na trysku páry .

55 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Ochranný návlek na trysku páry, guma, ø 10 mm .

Vnitřní průměr: 10 mm .

Délka: 50 mm .

Materiál: guma .

Ochranný návlek na trysku páry kávovaru je nenahraditelným doplňkem pro každého milovníka kávy. Tento kvalitní výrobek je vyroben z odolné gumy, která je schopna odolat vysokým teplotám a chránit vás před možnými popáleninami.

Díky ochrannému návleku můžete bez obav manipulovat s tryskou páry na vašem kávovaru a připravovat si lahodné kávové speciality přesně podle vašich představ. Už se nemusíte bát, že byste se při přípravě kávy mohli popálit, protože tento návlek vám poskytne maximální ochranu.

Návlek je navržen tak, aby perfektně seděl na většinu typů kávovarů a byl snadno nasazovatelný a sundavatelný. Jeho černá barva dodává vašemu kávovaru elegantní vzhled a zároveň skvěle kontrastuje s jeho ostatními částmi.

Nejenže vám ochranný návlek poskytne bezpečnost při manipulaci s tryskou páry, ale zároveň také chrání samotnou trysku před poškozením a prodlužuje její životnost. Díky tomu můžete mít jistotu, že váš kávovar vám bude sloužit dlouhá léta a že si budete moci užívat lahodné kávy každý den.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a chcete si užívat dokonalou šálek každý den bez obav z popálení nebo poškození trysky páry, pak je tento ochranný návlek nezbytným doplňkem pro váš kávovar. Investujte do kvalitní ochrany pro váš oblíbený spotřebič a užijte si každou šálek kávy naplno.
Detaily produktu
K21 9V8547
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se