Kartáček na čištění parní trysky

průměr 6 mm.

176 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Kartáček na čištění parní trysky kávovaru, průměr 6 mm. Tímto nástrojem dokonale odtraníte veškeré zbytky nánosů mléka uvnitř trysky na šlehání mléka. Vhodný také na čištění nalévací hubičky malých porcelánových čajových konviček.

Každý milovník kávy ví, jak důležitá je pravidelná údržba kávovaru. Jedním z nezbytných doplňků pro čištění parní trysky kávovaru je kartáček na čištění. Tento malý, ale nezbytný nástroj je navržen speciálně pro čištění parní trysky, která je často náchylná k usazování kávových zbytků a vápenatých usazenin.

Kartáček na čištění parní trysky kávovaru je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči teplotám a chemikáliím používaným při čištění kávovaru. Jeho ergonomický design umožňuje snadné a efektivní odstraňování nečistot z parní trysky, aniž by došlo k poškození samotného zařízení.

Díky kartáčku na čištění parní trysky kávovaru můžete snadno udržovat svůj kávovar v optimálním stavu a zajistit tak dlouhou životnost a bezproblémový provoz. Pravidelné čištění parní trysky pomáhá zachovat chuť a aroma vaší oblíbené kávy a zároveň minimalizuje riziko přenosu bakterií a plísní do vaší šálku.

Kartáček na čištění parní trysky kávovaru je nezbytným doplňkem pro každého majitele kávovaru, který si cení kvality a chce si užívat skvělou kávu každý den. S tímto praktickým nástrojem budete mít svůj kávovar vždy čistý a připravený k přípravě lahodné kávy, která vás okouzlí svou chutí a vůní.

Nečekejte a pořiďte si kartáček na čištění parní trysky kávovaru ještě dnes. Vaše káva si to zaslouží!

Detaily produktu
P-C 1384004
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se