Klip na sáček s kávou [JoeFrex]

Klip na sáček s kávou. Materiál - nerez ocel, délka 10 cm.

108 Kč (s DPH)
Barva
  • Chrome
  • Černá
  • Bílá
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Klip na sáček s kávou [JoeFrex] .

Pomocí tohoto klipu snadno a rychle uzavřete již otevřený sáček s kávou. Uchováte tak déle aroma kávy a ta nebude tak rychle degradovat působením kyslíku obsaženého ve vzduchu.

Klip na sáček s kávou od značky JoeFrex je praktický a stylový doplněk pro každého milovníka dobré kávy. Tento klip je navržen tak, aby udržel sáček s kávou uzavřený a chránil tak čerstvost kávy. Díky tomu si můžete být jisti, že si vychutnáte každou šálek plný chuti a aroma.

Klip na sáček je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný proti poškození a zaručuje dlouhou životnost produktu. Jeho design je jednoduchý a elegantní, takže se skvěle hodí do každé kuchyně nebo kavárny. Navíc je velmi snadno použitelný - stačí jednoduše sáček s kávou zavřít a připevnit klip na něj.

Tento klip na sáček s kávou je skvělým doplňkem pro každého milovníka kvalitní kávy, který si chce užívat každé šálek naplno. Díky tomuto produktu si můžete být jisti, že vaše káva zůstane čerstvá a plná chuti až do poslední kapky. S klipem na sáček od JoeFrex si můžete být jisti, že si vychutnáte každou šálek kávy jako by byla právě uvařená.

Detaily produktu
clip3
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se