Kompletní páka kávovaru ASTORIA CMA 2 šálky

s vypustí pro 2 šálky .

 

1 415 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

výtoková armatura  3/8 , armatura M12 .
křídla 6 mm , s pružinou a filtrem 14gr . 

Vhodné pro modely:

ADRIA, ARGENTA, BRAVA, CK, CKE, CKX, CKXE, DENISE, DIVINA, DORA, GLORIA, LISA, PERLA 4D, PRATIC, PRATIC NEW, RAPALLO, RAPALLO AL, SIBILLA, VANIA.

FORMA .

Kompletní páka kávovaru Astoria CMA je nezbytnou součástí pro profesionální baristu, který chce připravit dokonalou šálek kávy. Tato páka je určena pro kávovar Astoria CMA a je navržena tak, aby poskytovala maximální kontrolu a přesnost při extrakci kávy.

Páka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Díky ergonomickému designu je páka pohodlná na držení a snadno ovladatelná. S touto pákou budete mít vždy pod kontrolou sílu a rychlost extrakce kávy, což je klíčové pro dosažení dokonalé chuti a aroma.

Kompletní páka obsahuje vše, co potřebujete k připojení k vašemu kávovaru Astoria CMA a je navržena tak, aby byla snadno instalovatelná a použitelná. S touto pákou budete mít zaručeně profesionální výsledky a vaše káva bude vždy lahodná a chutná.

Pokud hledáte kompletní páku kávovaru Astoria CMA pro přípravu 2 šálků kávy, pak je tato páka tou správnou volbou pro vás. S touto pákou budete mít vždy jistotu, že vaše káva bude připravena s maximální péčí a precizností. Nechte se unést vůní čerstvé kávy a objednejte si kompletní páku kávovaru Astoria CMA ještě dnes!

Detaily produktu
H15 1165911 8A1000
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se