Kompletní páka kávovaru ASTORIA CMA 1 šálek

s vypustí pro 1 šálek 

 

1 415 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

výtoková armatura  3/8 , armatura M12
křídla 6 mm , s pružinou a filtrem 7 gr. 

Vhodné pro modely:

ADRIA, ARGENTA, BRAVA, CK, CKE, CKX, CKXE, DENISE, DIVINA, DORA, GLORIA, LISA, PERLA 4D, PRATIC, PRATIC NEW, RAPALLO, RAPALLO AL, SIBILLA, VANIA

FORMA.

Kompletní páka kávovaru ASTORIA CMA je ideálním doplňkem pro každého milovníka kávy. Tato páka je navržena tak, aby poskytovala optimální výkon a kvalitu při přípravě jednoho šálku lahodné kávy.

Páka je vyrobena z odolného materiálu a disponuje ergonomickým designem, který usnadňuje manipulaci a použití. Díky této páce budete mít možnost připravit si šálek kávy přesně podle svých preferencí a požadavků .

Kompletní páka kávovaru ASTORIA CMA je kompatibilní s mnoha různými kávovary a je snadno instalovatelná. Díky této páce můžete vytvořit dokonalou kávu s bohatou chutí a intenzivní vůní přímo z pohodlí vašeho domova .

Výhody použití kompletní páky kávovaru ASTORIA CMA zahrnují rychlou a snadnou přípravu kávy, možnost přizpůsobení chuti kávy dle vašich preferencí, odolný materiál zaručující dlouhou životnost a ergonomický design pro pohodlné použití .

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a hledáte způsob, jak si vychutnat skvělou kávu doma, pak je kompletní páka kávovaru ASTORIA CMA tou správnou volbou pro vás. Dopřejte si šálek dokonalé kávy každý den s touto vynikající pákou .

Detaily produktu
H14 1165910 8A1000
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se