Otevřená precizní páka kávovaru s dřevěnou rukojetí

Otevřená precizní páka kávovaru Dřevo: ořech.

 

1 585 Kč (s DPH)
VYPRODÁNO
Informujte mě, až bude k dispozici
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Otevřená precizní  páka kávovaru s dřevěnou rukojetí.

Křidélka  6.2 mm.

Pro kávovary : 

BFC
ECM MANUFACTURE
EXPOBAR
PROMAC
RANCILIO
ROYAL
SANREMO
VIBIEMME

Otevřená precizní páka kávovaru s dřevěnou rukojetí.


Otevřená páka kávovaru s dřevěnou ergonomickou rukojetí představuje spojení elegance, funkčnosti a tradičního řemeslného zpracování, které přináší do vaší kuchyně nejen praktický nástroj, ale i estetický doplněk. Tato páka je navržena s ohledem na pohodlí a jednoduchost použití, přičemž kombinuje moderní design s tradičními prvky.

Hlavním rysem této otevřené páky je dřevěná ergonomická rukojeť, která poskytuje pevný a pohodlný úchop při manipulaci s kávou. Dřevěný povrch rukojeti dodává teplý a příjemný pocit, zatímco ergonomický tvar přizpůsobuje ruce uživatele pro snadné a pohodlné ovládání. To zajišťuje plynulé a bezproblémové otevírání páky bez namáhání ruky.

Celkově je tato otevřená páka kávovaru ideálním doplňkem pro každého kávového nadšence, který si cení kvality, elegance a jedinečného designu. Její kombinace tradičního řemeslného zpracování s moderními prvky ji činí nejen praktickým nástrojem, ale i dekorativním prvkem, který dodává vaší kuchyni nezaměnitelný šarm a styl.

Důležité je také zdůraznit, že tato otevřená páka s dřevěnou ergonomickou rukojetí není jen estetickým doplňkem, ale také funkcí, která přispívá k pohodlnému a efektivnímu přípravě kávy. Je to investice, která se vyplatí nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska výkonu a uživatelského komfortu.

Otevřená precizní páka kávovaru s dřevěnou rukojetí.

Detaily produktu
prim2
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se