Calcinet - odstraňovač vodního | kotelního kamene

Calcinet - odstraňovač vodního | kotelního kamene .

1 kg

380 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Spolehlivě odstraní vodní-kotelní kámen. Vhodný pro gastro zařízení - myčky, boilery, profi kávovary, výměníky tepla a další. 

Z 1 balení lze připravit 10 litrů odvápňovacího roztoku.

Obsah balení : 1 kg prášku

Calcinet je profesionální odstraňovač vodního a kotelního kamene určený pro čištění myček, kotle, výměníky tepla a další zařízení. Tento produkt dokáže účinně odstranit vápníkové usazeniny z těchto zařízení a tak zlepšit jejich výkon a prodloužit jejich životnost.

Díky své jednoduché aplikaci je Calcinet snadno použitelný a rychle působí. Navíc je ekonomický a nezpůsobuje poškození gumových těsnění, což je důležité pro zachování správné funkce zařízení.

Tento odstraňovač vodního kamene je ideální volbou pro profesionální čištění myček, kotlů, výměníků tepla a dalších zařízení, které trpí vápníkovými usazeninami. Díky Calcinetu se vaše zařízení vrátí do optimálního stavu a budou opět efektivně fungovat. Sáhněte po Calcinetu a udržujte svá zařízení v perfektním stavu!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vla

stností.
Detaily produktu
3092066 9V83
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se