Těsnění topného tělesa kávovaru GAGGIA

80 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnění topného tělesa Gaggia.

GAGGIA - 

DECO, GE-GD, LC/D, XE.

MARCFI-ANCAS - M920
PAVONI - 

BAR, BART, P TRE, P UNO, P90, PUB.

SAECO - 

AROMA, AROMA SE, AROMA SM.

SAECO -

PR AROMA SE200 SCT.

Těsnění topného tělesa kávovaru GAGGIA je nezbytnou součástí každého kávovaru, která zajišťuje správnou funkci a bezpečnost při přípravě kávy. Tento specifický typ těsnění je navržen tak, aby dokonale utěsnil topné těleso kávovaru a chránil ho před únikem tepla nebo vody.

Těsnění topného tělesa kávovaru GAGGIA je vyrobeno z vysoce odolného materiálu, který je schopen odolat vysokým teplotám a tlakům, které vznikají během přípravy kávy. Díky tomu můžete mít jistotu, že těsnění bude dlouho fungovat bez potřeby výměny nebo opravy.

Důležitou vlastností tohoto těsnění je také jeho snadná instalace a výměna. Pokud by došlo k poškození těsnění nebo jeho opotřebení, můžete ho snadno vyměnit sami doma bez nutnosti návštěvy servisního technika. To vám ušetří čas i peníze a zaručí rychlou opravu kávovaru.

Těsnění topného tělesa kávovaru GAGGIA je tedy nezbytnou součástí pro každého milovníka kávy, který si chce užívat dokonalou chuť každé šálku bez obav z poruchy či úniku vody. Díky tomuto těsnění můžete mít jistotu, že váš kávovar bude vždy fungovat bezchybně a poskytovat vám ten nejlepší zážitek z přípravy kávy.

Detaily produktu
D37 8G1000
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se