Ploché carbo těsnění ø 57x43x3 mm

48 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Ploché carbo těsnění ø 57x43x3 mm.

Utěsnění topného tělěsa.

ASTORIA CMA- SABRINA.
BFC - CLASSICA, DELUX, GALILEO, GRANDOGE, IMOLA, LA VITTORIA, LIRA, MARANELLO, MONZA, OPERA.
CIMBALI - M28.
FAEMA -COMPACT, COMPACT A, COMPACT S, DUE, DUE A, DUE S, E61, E64, E66, E91, E92, E97, E98, EXPRESS, NOSTOP, P4, P6, SMART, STAR.
 
FIORENZATO C.S. - ACCADEMIA, BRICOLETTA, COLOMBINA, DUCALE, FENICE, MURANO, RIALTO, VOLANTE.
GRIMAC - G11
MCE - FORMA, NEW START, START, TOUCH
ORCHESTRALE - ETNICA, PHONICA.
ROYAL - SYNCHRO.
WEGA -AIRY, ATLAS, COLOSSEUM, COMBINOVA, ESPRESSA, EURO-2000, FORMULA-MILANO, IO, JUNIOR, NOVA, ORION, ORION ECO, POLARIS, START, SYNTESIS.
Ploché carbo těsnění ø 57x43x3 mm je nezbytným doplňkem pro správnou funkci vašeho kávovaru. Toto těsnění je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje perfektní uzavření a tím pádem i optimální chod vašeho kávovaru.Díky svým rozměrům ø 57x43x3 mm je toto těsnění vhodné pro většinu kávovarů dostupných na trhu. Jeho plochý design zajistí dokonalý kontakt s povrchem kávovaru a zabraňuje úniku par a tekutin během procesu přípravy kávy.

Náhradní těsnění je nezbytným prvkem pro udržení správné teploty a tlaku uvnitř kávovaru, což má vliv na chuť a kvalitu připravené kávy. Proto je důležité pravidelně kontrolovat stav těsnění a v případě potřeby ho včas vyměnit.

Ploché carbo těsnění ø 57x43x3 mm je snadno vyměnitelné a jednoduše se nasadí do svého místa. Doporučujeme vám mít vždy několik kusů náhradních těsnění skladem, abyste mohli okamžitě reagovat v případě potřeby výměny.

S tímto kvalitním plochým těsněním pro kávovary ø 57x43x3 mm si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy dokonale připravena a bude mít bohatou chuť a aroma. Nezapomeňte tedy na pravidelnou údržbu svého kávovaru a berte těsnění jako nepostradatelnou součást vaší výbavy

Detaily produktu
D31 1186606
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se