Ploché carbo těsnění ø 67x55x3 mm

ø 67x55x3 mm.

39 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Ploché carbo těsnění ø 67x55x3 mm.

Pro utěsnění topného tělěsa kávovaru:

NUOVA SIMONELLI - APPIA, APPIA 1 GR 2006, APPIA 1 GR 2008, APPIA 2-3 GR 2006, APPIA 2-3 GR 2011, AURELIA, AURELIA II, MAC CUP, MAC2000, PREMIER, PROGRAM VIP.
VICTORIA ARDUINO -ADONIS, ATHENA-LEVA, ATHENA-S.
Ploché carbo těsnění ø 67x55x3 mm je kvalitní náhradní díl, který je určen pro kávovary. Tento těsnící prvek je nezbytný pro správnou funkci kávovaru a zajišťuje bezpečné a spolehlivé utěsnění mezi různými částmi stroje. Díky svým rozměrům ø 67x55x3 mm je tento těsnící prvek vhodný pro většinu kávovarů dostupných na trhu.

Tento plochý carbo těsnící prvek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči vysokým teplotám a tlakům. Díky tomu je zaručena dlouhá životnost a spolehlivost tohoto produktu. Těsnění je navrženo tak, aby dokonale padlo do kávovaru a zajistilo pevné spojení mezi jednotlivými částmi stroje.

Montáž tohoto těsnícího prvku je velmi jednoduchá a není vyžadována žádná speciální technická znalost. Stačí jednoduše odšroubovat staré těsnění a namontovat nové těsnění do kávovaru. Tímto způsobem můžete snadno a rychle opravit svůj kávovar a vrátit mu plnou funkčnost.

Díky tomuto plochému carbo těsnění ø 67x55x3 mm můžete být jistí, že váš kávovar bude správně utěsněn a nebude unikat žádná pára nebo tekutiny. To vám zajistí dokonalou chuť a aroma vaší oblíbené kávy každý den.

Pokud hledáte spolehlivý náhradní díl pro váš kávovar, pak je ploché carbo těsnění ø 67x55x3 mm tou správnou volbou. Díky své kvalitě, odolnosti a snadné montáži je tento produkt ideální volbou pro každého milovníka kávy. Nečekejte a objednejte si tento skvělý těsnící prvek ještě dnes a užijte si dokonalou kávu každý den.

Detaily produktu
D34 8NS45
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se