Ploché carbo těsnění boileru ø 243x204x3 mm

ø 243x204x3 mm

455 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Carbo těsnění boileru ploché ø 243x204x3 mm .

FAEMA -

BOILER E61-P4-P6-E64-E66-STAR-NO STOP .

GEV
Ploché carbo těsnění pro boiler o průměru 243 mm je nepostradatelným prvkem pro kávovary. Toto těsnění je vyrobeno z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Díky svým rozměrům 204x3 mm perfektně padne do boileru a zajistí těsný uzávěr, který chrání před únikem páry a zajišťuje správnou teplotu v kávovaru.

Toto carbo těsnění je navrženo tak, aby vydrželo vysoké teploty a tlaky, které vznikají během přípravy kávy. Díky svému preciznímu zpracování a odolnosti je ideální volbou pro profesionální kávovary v kavárnách či restauracích, kde je požadována nekompromisní kvalita a spolehlivost.

Montáž tohoto těsnění je velmi jednoduchá a není nutné žádné speciální nářadí. Stačí ho jednoduše vložit do boileru a zajistit, aby bylo pevně uchyceno. Po montáži se ujistěte, že je těsnění správně umístěno a nepropouští páru ani vodu.

V případě potřeby výměny těsnění doporučujeme vyhledat odbornou pomoc, abyste zajistili správnou funkci kávovaru a minimalizovali riziko poškození. S tímto plochým carbo těsněním pro boiler ø 243x204x3 mm můžete mít jistotu, že váš kávovar bude fungovat bez problémů a poskytne vám skvělou kvalitu kávy každý den.

Ploché carbo těsnění boileru ø 243x204x3 mm .

Detaily produktu
I 1186553
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se