Ploché carbo těsnění ø 58x50x2 mm

47 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PLOCHÉ CARBO TĚSNĚNÍ ø 58x50x2 mm

Utěsnění topného tělěsa.

CASADIO  -  DIECI, DIECI (2019), QUINDICI, UNDICI, UNDICI (2018)

CIMBALI  -  M28, M34, M39-GT

FAEMA  -  E61 JUBILE, E61 LEGEND, EMBLEMA, EMBLEMA A, EMBLEMA RESTYLING A, EMBLEMA RESTYLING S, EMBLEMA S, SMART A RESTYLING, SMART S RESTYLING, STYLEMA A, STYLEMA S, TEOREMA, TEOREMA A, TEOREMA S.

Ploché carbo těsnění ø 58x50x2 mm je nezbytnou součástí pro správnou funkci kávovarů. Toto těsnění je navrženo speciálně pro kávovary a poskytuje spolehlivou ochranu proti úniku tekutin a páry. Díky svým rozměrům ø 58x50x2 mm je vhodné pro širokou škálu kávovarů a zajistí perfektní těsnost.

Těsnění je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je odolný vůči vysokým teplotám a chemickým látkám. Díky tomu je zaručena dlouhá životnost a spolehlivost tohoto produktu. Ploché carbo těsnění se snadno instaluje a zajistí bezproblémový provoz kávovaru.

Díky tomuto těsnění můžete být klidní, že váš kávovar bude fungovat bez problémů a vy si můžete vychutnat skvělou kávu každý den. S tímto plochým carbo těsněním budete mít jistotu, že váš kávovar bude fungovat jako nový a že se nebudete muset obávat žádných netěsností nebo úniků.

Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní těsnění pro váš kávovar, ploché carbo těsnění ø 58x50x2 mm je pro vás to pravé. S tímto produktem budete mít jistotu, že váš kávovar bude fungovat bez problémů a že si budete moci vychutnat skvělou kávu každý den. Nechte se přesvědčit kvalitou tohoto těsnění a užijte si bezstarostné používání vašeho kávovaru.

Detaily produktu
D36 1186607 8C087
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se