Zrnková káva MISTERO F1, 500g, pražírny Musetti S.P.A

balení: 500 g.

80% arabica, 20% robusta.

382 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Zrnková káva MISTERO F1, 500g, pražírny Musetti S.P.A

Vyvážená směs Arabiky a Robusty, speciálně připravená Italskou pražirnou výhradně pro  Musetti Slovakia s.r.o - DomKAVY.SK

Zrnková káva MISTERO F1 od renomované pražírny Musetti S.P.A. je mistrovským dílem v oblasti kávového umění. Tato exkluzivní směs je pečlivě vybraná a smíchaná z nejkvalitnějších Arabika zrn, která poskytují nezapomenutelnou chuťovou expozici a vynikající aroma.

S MISTERO F1 se můžete těšit na širokou škálu chuťových nuancí, které zahrnují jemné tóny ovoce, květin a koření. Každý doušek této kávy je jedinečným zážitkem, který pohladí vaše chuťové pohárky a rozproudí smysly.

Balení o hmotnosti 500 g je dostatečné pro dlouhé období užívání této vynikající kávy. Káva je balená ve speciálním vakuově uzavřeném obalu, který zajišťuje uchování čerstvosti a aroma až do posledního šálku.

Pražírna Musetti S.P.A. je jednou z předních pražíren kávy s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Jejich vášeň pro kvalitu a oddanost pro dokonalou chuť se odráží ve všech jejich kávách, včetně MISTERO F1. S touto zrnkovou kávou se můžete těšit na skvělou chuť a aroma každý den a dopřát si nezapomenutelný kávový zážitek, který vás nenechá chladnými.

Nezáleží na tom, zda si dopřáváte kávu ráno jako ranní rozcvičku, odpoledne při relaxaci nebo večer jako závěrečný odpočinek po dlouhém dni. S kávou MISTERO F1 od pražírny Musetti S.P.A. si můžete být jisti, že každý šálek bude dokonalým kulinářským zážitkem, který si zasloužíte.

Detaily produktu
Mis1
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se