Šálek Galileo ANCAP na cappuccino Mistero 230ml

230ml

198 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Šálek Galileo ANCAP na cappuccino Mistero 230ml.

Bílý porcelánový šálek na cappuccino s podšálkem. Dno kalíšku má optimální tvar pro profesionální použití. Silnostěnný živcový porcelán skvěle uchovává teplo a nápoj dlouho vydrží ve správné teplotě. Prodává se po jednotlivých kusech.

Italský silnostěnný kávový porcelán vhodný pro baristy.

Šálek: vnější ø 8,5cm, V=7,2cm. Oválný podšálek max. 14,5x16xcm.

Objem šálku max. cca 230ml. Objem cca 1 cm pod okrajem je 185ml.


Porcelánový šálek s podšálkem je nejenom praktickým doplňkem vaší kávové sady, ale také elegantním prvkem, který dodá vašemu každodennímu rituálu pití kávy špetku luxusu a stylu. Tento bílý porcelánový šálek na cappuccino s podšálkem je navržen s důrazem na detaily a kvalitu, aby poskytl optimální zážitek z pití oblíbeného nápoje.

Šálek má vnější průměr 8,5 cm a objem cca 230 ml, což je ideální velikost pro přípravu lahodného cappuccina. Dno kalíšku je navrženo tak, aby poskytovalo optimální tvar pro profesionální použití a udržovalo nápoj dlouho v optimální teplotě. Silnostěnný živcový porcelán je vysoce odolný a skvěle uchovává teplo, což zajišťuje, že váš cappuccino zůstane teplý a chutný až do posledního doušku.

Podšálek je vyroben v oválném tvaru a má maximální rozměry 14,5 x 16 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro šálek i doprovodné pečivo nebo cukroví. Celkově šálek a podšálek tvoří dokonalou harmonii, která zlepšuje celkový vizuální dojem z vašeho kávového servisu.

Tento italský silnostěnný kávový porcelán ANCAP  je vhodný nejenom pro domácí použití, ale také pro profesionální baristy, kteří chtějí svým zákazníkům poskytnout kvalitní a elegantní servis. Jeho jednoduchý a elegantní design se snadno hodí do každého prostředí a přidává do něj špetku luxusu a elegance.

Porcelánový šálek s podšálkem je k dispozici po jednotlivých kusech, což umožňuje flexibilitu při nákupu a také možnost kombinovat s dalšími doplňky vaší kávové sady. Je to skvělý způsob, jak si dopřát skvělý šálek cappuccina ve stylu a s elegancí, které si zasloužíte.

Detaily produktu
Sc1
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se