Cappuccino šálek 200ml Musetti s podšálkem

s podšálkem.

146 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Cappuccino šálek 200ml


s podšálkem 

Porcelánový šálek na cappuccino , s podšálkem.

Šálek: vnější ø 9cm, h=6,5cm.  Podšálek ø13,5cm

Objem šálku max. cca 200ml. Objem šálku cca 1cm pod okraj je 160ml.

Italský silnostěnný kávový porcelán vhodný pro baristy. Dno šálku je v optimálním tvaru pro profesionální používání. Dlouho drží správnou teplotu.

Cappuccino je ikonickým italským nápojem, který spojuje intenzivní espresso s lahodnou pěnou mléka. Aby byl tento zážitek úplný, je nezbytné mít šálek, který podtrhuje eleganci a autentičnost této kávové kultury. S cappuccino šálkem o objemu 200 ml a logem Musetti spolu s dokonalým podšálkem, váš rituál užívání kávy dosáhne nových vrcholů.

Vzhledem k tomu, že první dojem je klíčový, šálek a podšálek Musetti jsou navrženy s důrazem na estetiku a kvalitu. Šálek má vnější průměr 9 cm a výšku 6,5 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro vaše oblíbené cappuccino. Objem šálku je optimalizován na maximálně 200 ml, což je ideální pro dokonalou kombinaci espressa, mléka a pěny. Navíc je šálek vybaven logem Musetti, symbolizujícím tradici, kvalitu a vášeň pro kávu, což přidává špetku luxusu do každého šálku.

Podšálkem s průměrem 13,5 cm získává celý set dokonalý finish. Tento podšálek není jen estetickým doplňkem, ale také praktickým prvkem, který poskytuje stabilitu a ochranu před případnými skvrnami nebo poškrábáním povrchu. Jeho rozměry jsou navrženy tak, aby šálek snadno zapadl a zároveň poskytoval dostatek prostoru pro dekorativní prvek.

Co se týče materiálu, šálek i podšálek jsou vyrobeny z italského silnostěnného kávového porcelánu, který je oblíbený mezi profesionálními baristy. Tento porcelán je nejen elegantní, ale také odolný a dlouhotrvající. Dno šálku je navrženo tak, aby optimalizovalo teplotu vaší kávy, což zajišťuje dlouhotrvající chuť a aroma vašeho nápoje.

Celkově je cappuccino šálek s logem Musetti a podšálkem nejen vizuálně působivým doplňkem vaší kavárny nebo domácího koutku pro kávu, ale také praktickým prvkem, který zvyšuje kvalitu vašeho kávového rituálu. Každý doušek z tohoto šálku je zážitek spojený s italskou vášní a kvalitou, která je nezaměnitelná.

Detaily produktu
Ca1
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se