Espresso šálek 70ml Musetti s podšálkem

s podšálkem.

86 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Espresso šálek 70ml Musetti s podšálkem .

Šálek: vnější ø 6cm, h=5cm.  Podšálek ø12cm.

Objem šálku max. cca 70ml. Objem šálku cca 1cm pod okraj je 60ml.

Italský silnostěnný kávový porcelán vhodný pro baristy. Dno šálku je v optimálním tvaru pro profesionální používání. Dlouho drží správnou teplotu.

Pokud hledáte šálek pro vaše espresso, který spojuje dokonalý design, kvalitu a funkčnost, porcelánový šálek s podšálkem a logem Musetti je pro vás ideální volbou. Tento šálek není jen prostředkem pro podávání vašeho oblíbeného espressa, ale také symbolizuje vášeň a tradici italské kávy, což může přilákat pozornost vašich zákazníků.

S průměrem 6 cm a výškou 5 cm je tento šálek navržen tak, aby perfektně padl do vaší ruky a umožnil vám maximálně si vychutnat silnou chuť a aroma espressa. Maximální objem šálku je cca 70 ml, ale i při naplnění šálku až po 1 cm pod okrajem dosáhnete objemu přibližně 60 ml, což je ideální množství pro autentické podání espressa.

Vyroben z italského silnostěnného kávového porcelánu, tento šálek je odolný a schopný udržet optimální teplotu vašeho espressa po delší dobu. Díky preciznímu tvarování dna šálku je zajištěno, že vaše espresso zůstane dlouho teplé, což je klíčové pro zachování jeho chuťových vlastností.

Podšálkem s průměrem 12 cm získává celý set nejen eleganci, ale i praktičnost. Podšálek nejen chrání váš stůl před případnými skvrnami či poškrábáním, ale také dodává šálku stabilní základnu. Jeho rozměry jsou navrženy tak, aby perfektně zapadl k šálku a poskytoval dostatek prostoru pro ozdobení nebo prezentaci vašeho nápoje.

Logem Musetti na šálku je zárukou autenticity a prvotřídní kvality. Musetti je známý italský výrobce kávy s bohatou historií a tradicí, a jeho logo na šálku přidává špetku luxusu a exkluzivity.

Celkově je porcelánový šálek na espresso s podšálkem a logem Musetti nejen dokonalým prostředkem pro podávání vašeho espressa, ale také vizuálně působivým prvkem, který může přilákat pozornost a zaujmout vaše zákazníky. Každého milovníka kvalitní kávy přitahuje nejen skvělá chuť nápoje, ale i estetika a atmosféra, kterou s sebou přináší.

Detaily produktu
Es1
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se