Zrnková káva v plechovce Gold Cuvée pražírny Musetti S.P.A., 250g

90% Arabika, 10% Robusta.
218 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Zrnková káva v plechovce Gold Cuvée pražírny Musetti S.P.A., 250g

K příležitosti svého 80. výročí vytvořila pražírna Musetti S.P.A. směs Gold Cuvée z nejlepších káv z Keni a Střední Ameriky. Unikátní sladká směs s bohatým aromatickým buketem a jemnou kyselostí. Trvalé kakaové tóny v dochuti doplněné znatelnými náznaky kandovaného citrusového ovoce.

Balení: 250 g

Zrnková káva v plechovce "Gold Cuvée" od pražírny Musetti S.P.A. je symbolem luxusu a dokonalosti v každém šálku. Tato káva, balená v elegantní plechovce o hmotnosti 250g, je vynikající volbou pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní kávový zážitek ve stylovém provedení.

Při otevření plechovky vás okouzlí bohaté aroma a lahodná vůně čerstvě pražených kávových zrn. "Gold Cuvée" je vyrobená z nejkvalitnějších kávových zrn Arabika, která jsou pečlivě vybrána a smíchána tak, aby poskytovala bohatou a vyváženou chuť s jemnými tóny hořké čokolády a oříšků.

Plechovka je navržena tak, aby chránila kávu před vnějšími vlivy, jako je světlo, vlhkost a vzduch, což zajišťuje uchování její čerstvosti a aroma až do posledního šálku. Díky svému praktickému a kompaktnímu provedení je plechovka ideální volbou pro ty, kteří cestují nebo chtějí mít svou oblíbenou kávu vždy po ruce.

Pražírna Musetti S.P.A. je synonymem kvality a excelence v oblasti pražení kávy. Jejich vášeň pro kvalitu a oddanost pro dokonalou chuť se odráží ve všech jejich kávách, včetně "Gold Cuvée". S touto zrnkovou kávou si můžete být jisti, že každý šálek bude skvělým kulinářským zážitkem, který vás nenechá chladnými.

Nyní si můžete vychutnat luxus a kvalitu kávy přímo z Itálie ve vašem vlastním domově. Stačí otevřít plechovku "Gold Cuvée" od pražírny Musetti S.P.A. a nechat se unášet do světa skutečného kávového luxusu. Dopřejte si tento výjimečný kávový zážitek a užijte si každý doušek této vynikající kávy plné chuti a aroma.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se