Odvzdušňovací ventil 1/4'' KONCOVKA HADICE Ø 6MM

130 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

ODVZDUŠŇOVACÍ VENTIL 1/4''  KONCOVKA HADICE Ø 6MM .

Pro kávovary : Astoria, Brasilia, Faema, Elektra, Carimali, Gaggia, La Marzocco, Nuova Simonelli, Wega, San Marco, Sanremo, Rancilio .

Odvzdušňovací ventil 1/4'' je nezbytným doplňkem pro kávovary, který umožňuje odvzdušnění a kontrolu tlaku v systému. Tento ventil je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost. Díky svému kompaktnímu designu se snadno instaluje a používá.

Odvzdušňovací ventil 1/4'' je ideálním řešením pro odvzdušnění kávovarů, které mají problémy s tlakem nebo potřebují udržet konstantní tlak během přípravy kávy. Tento ventil umožňuje rychlé a snadné odvzdušnění systému, což výrazně zlepšuje výkon kávovaru a zajišťuje dokonalou kvalitu kávy.

Díky odvzdušňovacímu ventilu 1/4'' můžete být jistí, že váš kávovar bude fungovat bez problémů a že budete mít vždy dokonalou kávu. Tento ventil je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si cení kvality a dokonalého chuti.

Nebuďte bez svého odvzdušňovacího ventilu 1/4'' a zajistěte si maximální výkon a spolehlivost vašeho kávovaru. S tímto ventilem budete mít vždy jistotu, že vaše káva bude perfektní a bezchybná. Užijte si každou šálek kávy s odvzdušňovacím ventilem 1/4'' pro kávovary.
Detaily produktu
K03 9V6941-P
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se