Kompletní kruhový ventil pro hlavy E61

délka tyče 55mm 

132 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Náhradní díl pro opravu kávovaru s hlavou typ E61.

Délka týče 55mm. 

Vhodné pro Brasilia (mod. Century, De-Curtis, Gradisca, Mini Classic, Portofino), Cime (mod. CO.01, CO.06, CO.11 ), ECM (mod. Giotto), Expobar (mod. EB61, Kancelářské), kávovary Profitec (mod. PRO500, PRO600, PRO700), VBM (mod. Cubo, Domobar, Domobar Junior, Domobar Super, Replica). 

Kompletní kruhový ventil pro hlavy E61 je náhradní díl, který je nezbytný pro správnou funkci kávovaru. Tento ventil je navržen speciálně pro hlavy E61, které jsou běžně používány v profesionálních kávovarech. Jeho hlavní funkcí je regulace tlaku vody, který je dodáván do kávového zrnka při extrakci kávy.

Tento kompletní kruhový ventil obsahuje veškeré potřebné součástky pro jeho instalaci a použití. Díky své kvalitní konstrukci a materiálům je zaručena dlouhá životnost a spolehlivost tohoto ventilu. Jeho instalace je snadná a rychlá, což vám ušetří čas a peníze.

Díky tomuto ventilu můžete zajistit konzistentní extrakci kávy a skvělou chuť vašeho espresso. Jeho precizní regulace tlaku vody umožňuje dosáhnout optimálního výsledku každým šálkem. Navíc tento ventil pomáhá chránit váš kávovar před přetížením a poškozením, což prodlužuje jeho životnost.

Pokud jste majitelem profesionálního kávovaru s hlavou E61 a hledáte spolehlivý a kvalitní náhradní díl, kompletní kruhový ventil pro hlavy E61 je pro vás ideální volbou. S tímto ventilem budete mít jistotu, že váš kávovar bude vždy v perfektním stavu a bude vám sloužit dlouhá léta.

Nebuďte slevující s kvalitou svého kávovaru. Investujte do kompletního kruhového ventilu pro hlavy E61 a užijte si každou šálek kávy s dokonalou chutí a vůní. S tímto náhradním dílem budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy připravena s maximální péčí a láskou.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
K32 8V679
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se