Hladinová sonda 1/4'' 70 mm

120 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

HLADINOVÁ SONDA 1/4'' 70 mm .

Nový proces niklování kování certifikovaný podle NSF / ANSI 51 Food Equipment Materials. těsnění . PTFE izolátor, AISI 304 PLUS elektroda o průměru 3 mm. Vyrobeno v Itálii .

Hladinová sonda o průměru 1/4 palce a délce 70 mm je nezbytným nástrojem pro správné měření hladiny tekutin v nádobách nebo nádržích. Tato sonda je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost při použití. Díky svému kompaktnímu designu se snadno instaluje a snadno se používá.

Hladinová sonda je vhodná pro různé aplikace, jako je monitorování hladiny paliva v nádržích automobilů nebo nádržích na vodu. Díky své precizní konstrukci poskytuje přesné a spolehlivé výsledky, které jsou klíčové pro správné řízení a údržbu tekutin ve vašich zařízeních.

S touto hladinovou sondou budete mít vždy přehled o stavu hladiny vašich tekutin a budete schopni rychle reagovat v případě potřeby. Investice do této sondy se vám rychle vrátí díky eliminaci rizika nesprávného měření a potenciálním škodám způsobeným nedostatečnou údržbou. Nechte tedy tuto hladinovou sondu pracovat za vás a užijte si klidný a bezstarostný provoz vašich zařízení.

Detaily produktu
K14 8R485
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se