Ruční kohout změkčovače vody 3/8''

Ruční kohout změkčovače vody 3/8''

350 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Ruční kohout změkčovače vody 3/8''

Ruční kohout změkčovače vody 3/8'' od značky DVA je kvalitní díl, který je nezbytný pro správnou funkci vašeho změkčovače vody. Tento kohout je navržen tak, aby umožnil jednoduchou a efektivní opravu vašeho zařízení, pokud dojde k jeho poškození nebo opotřebení.

Díky svému rozměru 3/8'' je kompatibilní s většinou typů změkčovačů vody a snadno se instaluje bez potřeby specializovaných nástrojů. Jeho ruční ovládání vám umožní snadno regulovat průtok vody a zajistit tak optimální měkkost vody pro vaše domácnost.

Kohout změkčovače vody je vyroben z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivou funkci i při dlouhodobém používání. S tímto dílem od značky DVA si můžete být jisti, že vaše voda bude vždy čistá, měkká a zdravá pro vaši rodinu.

Investujte do kvalitního ručního kohoutu změkčovače vody od Kávové Dílny a užijte si bezstarostné používání vašeho zařízení na úpravu vody

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
B33 9v81
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se