Termostat kontaktní 110°C

Termostat  kontaktní 110°C

Vyrobeno z mosazi, horizontální upevnění, držák se 2 otvory.

79 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Termostat  kontaktní 110°C

 

Tento kontaktní termostat od Kávové Dílny je navržen k přesné regulaci teplot až do 110°C v různých domácích spotřebičích. Bez ohledu na to, zda vaříte dokonalou šálek kávy nebo pečete lahodný dort, tento termostat zajistí, že vaše zařízení udržuje ideální teplotu pro optimální výkon.

S odolnou konstrukcí a jednoduchým procesem instalace je tento termostat spolehlivou volbou jak pro profesionály, tak pro nadšence DIY. Jeho všestrannost umožňuje použití v široké škále spotřebičů, poskytujíc klid v tom, že vaše zařízení pracuje efektivně a bezpečně.

Aktualizujte své spotřebiče s kontaktním termostatem od Kávové Dílny a užijte si přesnou kontrolu teploty pro všechny vaše vaření a vaření potřeby. Důvěřujte kvalitě a výkonu tohoto termostatu, aby zlepšil vaše kuchyňské zážitky a vytvořil vynikající výsledky pokaždé.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
C27 9V078
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se