EGO 3-fázový bezpečnostní termostat 169-18° CE

 EGO 3-fázový bezpečnostní termostat 169-18° CE

1 205 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

EGO 3-FÁZOVÝ BEZPEČNOSTNÍ TERMOSTAT 169-18° CE-VDE CERTIFIKOVANÝ.

Pro kávovary: ASTORIA, BEZZERA, CASADIO, ELEKTRA, FAEMA, RANCILIO, LA SCALA, WEGA, SAN MARCO

Při dosažení teploty 169°C termostat rozepne kontakty a setrvá v tomto stavu. Zmáčknutím tlačítka se vyresetuje a obnoví jeho funkce.

EGO 3-fázový bezpečnostní termostat s nastavením teploty od 169 do 18 °C je ideálním řešením pro zajištění bezpečného provozu vašeho zařízení. Tento termostat je navržen tak, aby spolehlivě monitoroval teplotu a předešel přehřátí, což je zásadní pro ochranu před požárem nebo jinými nebezpečnými situacemi. Díky možnosti nastavení teploty na specifickou hodnotu můžete snadno upravit provoz zařízení podle vašich potřeb.

Tento 3-fázový termostat od renomované značky EGO je vyroben z kvalitních materiálů a splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti. Jeho spolehlivost a dlouhá životnost z něj činí skvělou investici do bezpečnosti vašeho provozu. Navíc jeho kompaktní design umožňuje snadnou instalaci a použití v různých aplikacích.

Nakupte si tento EGO 3-fázový bezpečnostní termostat ještě dnes a zajistěte si klidný chod vašeho zařízení bez obav z přehřátí či jiných problémů spojených s teplotou. Vaše bezpečnost je pro nás prioritou!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
B19 9V4896
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se