Trojúhelníkové těsnění pro topné těleso

Trojúhelníkové těsnění pro topné těleso.

52 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Trojúhelníkové těsnění topného tělesa kávovaru  Gaggia. 

Trojúhelníkové těsnění pro topné těleso.

GAGGIA - TELL.

BEZ AZBESTU.

rozměry 66x66x2 mm - vnitřní otvor 30 mm. 

Trojúhelníkové těsnění pro topné těleso kávovaru Gaggia je důležitou součástí vaší kávovaru, která zajišťuje správné fungování celého zařízení. Toto těsnění je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči vysokým teplotám a chemickým látkám, což zaručuje dlouhou životnost produktu.

Díky trojúhelníkovému designu tohoto těsnění se snadno přizpůsobí topnému tělesu vašeho kávovaru Gaggia a zajišťuje dokonalé utěsnění, čímž zabrání úniku tepla a zajišťuje optimální výkon vašeho zařízení. Tento produkt je navržen tak, aby přesně pasoval do vašeho kávovaru a zajistil bezproblémovou výměnu starého těsnění.

Pokud si všimnete, že váš kávovar Gaggia má problémy s únikem tepla nebo nedostatečným výkonem, může být těsnění topného tělesa to, co potřebuje výměnu. S trojúhelníkovým těsněním pro topné těleso kávovaru Gaggia můžete být jistí, že váš kávovar bude znovu fungovat jako nový.

Nakupování náhradních dílů pro vaše spotřebiče může být zdlouhavé a frustrující, ale s trojúhelníkovým těsněním pro topné těleso kávovaru Gaggia získáváte kvalitní produkt, který vám pomůže udržet vaše zařízení v optimálním stavu. Nechte se inspirovat a zkuste tento produkt ještě dnes!

Detaily produktu
D33 8G99
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se