PTFE Těsnění 41X33X2,5MM | 1"

PTFE Těsnění  41X33X2,5MM

16 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PLOCHÉ  PTFE TĚSNĚNÍ 41X33X2,5MM 1"

VBM Domobar, OEM, Quick Mill atd.

Těsnění PTFE o rozměrech 41x33x2,5mm je nezbytnou součástí pro opravu či výrobu kávovarů. Toto teflonové těsnění splňuje normu EN 1514-1 a je vyrobeno z materiálu s vynikající chemickou odolností a schopností odolávat vysokým teplotám. Díky své fyziologické nezávadnosti a odolnosti vůči stárnutí je vhodné pro použití v potravinářském průmyslu.

S teplotní odolností od -260°C do 250°C je ideální pro široké spektrum průmyslových odvětví, včetně potravinářského, farmaceutického či automobilového průmyslu. Těsnění PTFE je navrženo pro použití jako přírubové těsnění pro potravinářské koncovky a je schopno utěsnit i nerovné a poškozené příruby.

Díky schválení zkouškami DVGW, BAM a TUV je možné s jistotou využívat toto těsnění pro různé aplikace s nízkým i vysokým zatížením šroubů. S normou výrobku DIN 11851 a médii potravinářských produktů je těsnění PTFE skvělou volbou pro vaše průmyslové potřeby.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
D44 8V897
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se