PTFE Těsnění 41X33X2,5MM | 1"

PTFE Těsnění  41X33X2,5MM

16 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PLOCHÉ  PTFE TĚSNĚNÍ 41X33X2,5MM 1"

VBM Domobar, OEM, Quick Mill atd.

Těsnění PTFE o rozměrech 41x33x2,5mm je nezbytnou součástí pro opravu či výrobu kávovarů. Toto teflonové těsnění splňuje normu EN 1514-1 a je vyrobeno z materiálu s vynikající chemickou odolností a schopností odolávat vysokým teplotám. Díky své fyziologické nezávadnosti a odolnosti vůči stárnutí je vhodné pro použití v potravinářském průmyslu.

S teplotní odolností od -260°C do 250°C je ideální pro široké spektrum průmyslových odvětví, včetně potravinářského, farmaceutického či automobilového průmyslu. Těsnění PTFE je navrženo pro použití jako přírubové těsnění pro potravinářské koncovky a je schopno utěsnit i nerovné a poškozené příruby.

Díky schválení zkouškami DVGW, BAM a TUV je možné s jistotou využívat toto těsnění pro různé aplikace s nízkým i vysokým zatížením šroubů. S normou výrobku DIN 11851 a médii potravinářských produktů je těsnění PTFE skvělou volbou pro vaše průmyslové potřeby.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
D44 8V897
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se