Kontaktní termostat 127°C

Kontaktní termostat 127°C | MANUAL RESET
97 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Kontaktní termostat 127°C | MANUAL RESET

Vyrobeno z mosazi, šroub M4x6, horizontální upevnění, držák se 2 otvory. La Marzocco, ostatní.

Kontaktní termostat s teplotním nastavením na 127°C je vhodný pro různé spotřebiče, jako jsou kávovary, hrnce, trouby nebo pračky. Tento termostat je navržen pro použití v zařízeních vybavených automatickou termoregulací a je schopen udržet konstantní teplotu prostředí.

Díky své univerzálnosti může být tento termostat použit pro různé média, kde je důležité udržet správný přenos tepla mezi médiem a senzorem. S teplotním nastavením na 127°C je ideální pro použití v kávové dílně nebo jiných provozech, kde je nezbytné udržovat určitou teplotu.

Nakupujte tento kvalitní kontaktní termostat od renomovaného výrobce a zajistěte si spolehlivé a bezpečné fungování vašich spotřebičů. S tímto termostatem budete mít jistotu, že vaše zařízení budou vždy pracovat s optimální teplotou a minimalizujete tak riziko přehřátí nebo jiných problémů spojených s teplotní regulací.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
C28 8MZ0130
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se